טקסס מוצרי פרסום ומתנות - לוגו      לחצו כאן למעבר לאתר החדש 
   

    מועדון לקוחות הזהב של טקסס

        
     הרשמו עוד היום למועדון הזהב
   ותהנו אחת לחודש ממדריך שימושי
 הכולל חדשות וסיפורים בתחום הקד"מ
 
מגוון הנחות ומבצעים מאוד מיוחדים !!!
 *** והכי חשוב ! מתנה אישית מדליקה
   שתישלח עד אליכם כל חודש מחדש.

לכל קורא פעיל.
 
* לעולם לא נשתמש בכתובת
הדואר האלקטרוני שלכם חוץ

מאשר לצורך משלוח המדריך שלנו !
 
   
      טקסס מוצרי פרסום ומתנות
אתם גולשים באתר הרשמי של טקסס מוצרי פרסום ומתנות
    
טקסס מוצרי פרסום ומתנות
מייל: info@texas.co.il
כתובת אתר:
 
הבנאי 29
חולון
ביתן 106
מפת הגעה
 

                 יבוא מוצרי פרסום ומתנות

Back
דף הבית >> טיפים למיתוג >> יבוא מוצרי פרסום ומתנות

יבוא  מוצרי פרסום ומתנות


בכדי שמוצרי פרסום אכן ישרתו את בית העסק שלכם בצורה הטובה ביותר ויסייעו בקידום המכירות שלכם, קיימת חשיבות לבחור את אותם המוצרים בצורה מוקפדת ולאתר יבואן מוצרי פרסום ומתנות שמציע מוצרי פרסום איכותיים ומרשימים אשר יענו על המטרה בגינה הזמנתם אותם.

מוצרי פרסום יכולים כידוע להוות כאמצעי קידום מכירות אטרקטיבי ויעיל, הלוגו ופרטי החברה אשר מוטבעים על אותם מוצרים, יזכירו ללקוחות את החברה ממנה הם קיבלו את אותם המוצרים, בכל פעם כשהם ישתמשו במוצר. יחד עם זאת, מוצר פרסומי לא איכותי יכול לגרום בדיוק לאפקט ההפוך, נניח ופינקתם את הלקוחות שלכם במלאי של עטים עם לוגו החברה והלקוחות אומנם אסירי תודה על המתנה אך ברגע שהם מתכוונים לשמש בעט הם מגלים שהוא לא כותב, או עם דיו מקרטע,  דבר זה יכול לגרום לתחושה לא טובה כלפי החברה – בדיוק מהסיבה הזאת, חשוב להקפיד ולשים דגש על בחירת יבואני מוצרי פרסום ומתנות ממנו תזמינו את המוצרים ולוודא שאכן מדובר במוצרים איכותיים, אשר באמת נבחרו בקפידה, מיצרן מקצועי, ולהיות סמוכים ובטוחים שאותם מוצרים עברו בקרת איכות, נכנסו ויבאו לארץ כחוק ועברו דרך התקינה ומכס וגם נושאים תו תקן במידת הצורך לכך.

אז בכדי לוודא ככל הניתן שאתם מעניקים ללקוחות שלכם מוצרי קידום מכירות איכותיים ושימושיים, חשוב שתקפידו לשים דגש על מספר פרמטרים שונים אשר יכולים לסייע לכם בבחירת אותו יבואן מוצרי פרסום ומתנות ממנו תזמינו את המוצרים הרלוונטיים: בדקו מה הניסיון שלו בתחום, מהיכן הוא מייבא את המוצרים השונים, איזה סוג של מוצרים הוא מציע עבורכם ופרמטרים נוספים אשר יסייעו לכם בסופו של דבר לעשות את הבחירה הנכונה והטובה ביותר.
מבט על רשימת הלקוחות של אותו יבואן לא תזיק ואף תועיל ואם יש המלצות ומכתבי תודה אמיתיים מלקוחות אחרים , אזי בכלל הדרך רצופה שושנים.

כל מי שמתעניין במוצרי פרסום וקידום מכירות יגלה מהר מאוד שיש הרבה חברות ויבואנים המציעים מוצרי פרסום ומתנות, קיימת חשיבות גבוהה, לשים דגש על הפרמטרים שהוזכרו ובסופו של הליך לבחור יבואן מסין מוצרי פרסום ומתנות, מנוסה ומקצועי אשר יספק עבורכם את אותם מוצרים הטובים והאיכותיים ביותר.

חברת טקסס מוצרי פרסום ומתנות בע"מ , מציעה לכם להתרשם מאולם התצוגה שבו תוכלו להתרשם ממאות
ומאלפי הדוגמאות של מוצרים אשר הופקו ללקוחות החברה במרוצת הזמן.
ובאותה הזדמנות לעיין במכתבי התודה הרבים , ההמלצות, טיב המוצרים ובכלל לדעת שיש חברה,משרד, מחסן , מקום ואנשים מאחורי השם טקסס .

בהצלחה לכולנו בבחירת המוצרים והמתנות הבאים .

    באדיבות נטלי ברזילי  
 טקסס מוצרי פרסום ומתנות

 
טקסס מוצרי פרסום - תמונת מחסן
     תמונת מחסן טקסס מוצרי פרסום 
טקסס מוצרי פרסום - פריקת מכולה קונטנייר
              קבלת מכולה ופריקתה 

   
 לחצו כאן 
למעבר 
לאתר החדש !!!