מניפות ממותגות עם לוגו ⚡

מניפות ממותגות עם פרסום הלוגו שלכם

 מניפות ממותגות

קיץ חם-

מדינת ישראל היא מדינה חמה. במרבית ימי השנה השמש קופחת עלינו מעל ואחוזי הלחות גבוהים. מרבית האנשים בוחרים להסתתר בימות השנה החמים ולהסתגר במקומות ממוזגים וקרים, אך מה עושים כאשר אנחנו נאלצים להסתובב בחוץ ולא יכולים להיצמד למזגן כלשהו או אפילו למאוורר. הדרך היעילה והזולה ביותר להתאוורר בימים חמים במיוחד היא באמצעות מניפה. מניפות הם למעשה כנף נייר מיוחד אשר מתקפלת. המניפה קטנה יחסית בגודל המקופל שלה וכך יכולה להתאים לכל תיק, קטן ככל שיהיה. בשעת הצורך ניתן להוציא את ה- מניפות מהתיק ולנפנף איתה לכיווננו ובכך לדאוג למשב אויר קריר ונעים ביום קיץ חם.

 

מניפות כמתנה-

מניפות הן דרך מצוינת להוקיר תודה ללקוחות של העסק שלנו ועם זאת לדאוג לפרסום שלנו. כאשר אנחנו מחפשים מתנה שיווקית לחלק לעובדים שלנו אנחנו בודקים שני אלמנטים חשובים. אחד המחיר, שיהיה נמוך ככל שניתן, זאת כדי שנוכל לחלק כמות גדולה יותר של מתנות באותו תקציב. השני הוא היכולת שלנו לפרסם את עצמנו. ככל שהמוצר בעל שטח רחב יותר לצורך הדפסה ומיועד למקומות חשופים לאנשים רבים ככל האפשר, כך המוצר מתאים יותר בתור מתנה שיווקית. זאת הסיבה כי מניפות הן הבחירה המצויינת בתור מתנה ללקוחות שלנו. גם שטח ההדפסה על גביי המניפה גדול יחסית למתנות אחרת, גם המחיר שלה זול באופן יחסי וגם היא שימושית בחוץ ומהנה אלמנט פרסומי נייד ואיכותי.

 

מניפות- הזמינו עוד היום

במידה ובחרתם לחלק מניפה כמתנה מטעם העסק שלכם ללקוחות שלכם, אנו ממליצים לכם לבחור סגנון מניפה, צבעים ולהתאים את הכמות לתקציב, כאשר יש לקחת בחשבון כי הדפסת מניפות ייחודיות בעלות לוגו של החברה שלך מתאפשרת מכמות של לפחות 100 יחידות.

כנסו לקטלוג המניפות שלנו ותגלו מבחר מניפות ממותגות שיכולות להיות המניפות שלכם

כנסיה לקטלוג מניפות עם הדפסה 

מניפות עם הקדשה

back to top