מוצרי קיץ ממותגים

מתנות לקיץ ומוצרי קידום מכירות לעונה הקייצית

בתי עסק רבים אשר מעוניינים לפרסם ולקדם את העסק והמותג שלהם באמצעות מתנות ומוצרי פרסום ללקוחות או כשי לעובדי החברה,  בוחרים באותן מתנות לקיץ למטרה זו. בעיקר בעונת הקיץ החמה

ישנם סוגים רבים ומגוונים של מתנות לקיץ ומוצרי קיץ בין היתר: מגבות חוף ממותגות, מטקות משחקים לפינג פונג, אקדחי מים, מאוורר ידני אישי או מאוורר שולחן USB, שמשיות ממותגות, קיימות שמשיות במגוון גדלים. מזרוני ים, צלחות פריסבי שניתנות למיתוג, מחצלת חוף אישית וגם מחצלות משפחתיות , בקבוקי שתייה במגוון סוגים , מניפות רוח בעיצובים שונים אשר מתאימות גם כמזכרת לארועים אשר נערכים בעונת הקיץ.

כסאות ים למינהם , מוצרי ספורט קייצי כגון חולצות דרייפיט מנדפות זיעה , מגיני זיעה ליד ולראש, כובעי מצחיה עם רקמה , תיקי ים מעוצבים  ועוד מגוון רחב של מתנות לקיץ מסוגים שונים, כאשר המשותף בין כולם הוא כמובן העובדה שלוגו החברה ופרטיה יהיו מוטבעים על אותן המתנות.

 

היתרון הגדול של מתנות לקיץ כמוצר פרסומי מעבר לשימושיות של אותם המוצרים, היא העובדה שברוב המוצרים השימוש בהם בים , בבריכה ובציבור, כך שהפרסום יכול להגיע לא רק עיניהם של מקבלי המתנה אלא גם לידי חשיפה של אנשים נוספים. כך יוצא, שבמידה ובחרתם להעניק ללקוחותיכם שמשיות לים כמתנה עם הלוגו שלכם, תוכלו להיות בטוחים שבחופי הים עמוסי האנשים המאפיינים את הקיץ הישראלי, אנשים רבים ייחשפו לאותה השמשייה וכחלק מכך גם ללוגו ולפרסום שלכם על גבי השמשיה.

בימי הקיץ החמים ובעונת הקיץ בפרט חברות טובות ורבות בוחרות לצאת לימי טיול, נופשים וימי גיבוש לכלל עובדי החברה, תזמון זה מתאים במיוחד להענקת מתנה ושי אישי לעובדים ומוצר קייצי שכזה יכול להוות בחירה מושלמת.

 

כאמור, מתנות לקיץ טומנות בחובן מגוון רחב במיוחד של אפשרויות, כך שתצטרכו לחשוב בצורה מעמיקה איזה מהמוצרים יהיו הכי רלוונטיים לפרסום בית העסק והמותג שלכם, איזה מהמוצרים יקבלו מקסימום חשיפה ואיזה מוצרים ישמשו את הלקוחות שלכם ובכך בעצם תיווצר האפקטיביות הרבה של אותם מתנות לקיץ כמוצרי פרסום.

במידה ותשקיעו מחשבה רבה בבחירת מוצרי קיץ , בסופו של דבר תעשו את הבחירה הנכונה ביותר – תוכלו להבטיח לעצמכם דרך שהיא גם מאוד אפקטיבית וגם לא יקרה במיוחד לפרסם את בית העסק שלכם לטווח הרחוק – אם מדובר לדוגמא במגבת חוף , מחצלת איכותית סביר להניח שהיא תשתמש את הלקוחות שלכם לא רק בקיץ הקרוב אלא גם בקיץ הבא ואולי גם בקיץ שלאחריו.

בקטלוג מוצרי קיץ באתר של חברת טקסס מוצרי פרסום ומתנות , תוכלו להתרשם ממגוון העצום והמבחר הגדול

של מוצרי הקיץ החמים ביותר , טרנדים עכשוויים , מתנות לימי טיול לעובדי החברה בקיץ , ימי גיבוש ועוד...

מוצרי קיץ ממותגים

back to top