שוקולדים ממותגים עם לוגו

שוקולדים עם לוגו | שוקולדים ממותגים עם הקדשה

השוקולד הוא אחד מהמגוונים והטעימים ביותר של מתנות שניתן לתת למישהו. הוא משובח על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם, ובכל ידיעה מעולם השוקולד, צריך לזכור שיש אפשרות לשדרג אותו ולהפוך אותו למתנה מותגת וממותגת נכונה. אחת מהדרכים הכי חכמות לממתח את השוקולד ולהקנות אותו כמתנה ממותגת היא לדפוס על השוקולד את הלוגו או את ההקדשה המבוקשת.

שוקולד ממותג - מה זה ולמה זה חשוב?

מהם שוקולדים ממותגים

שוקולד ממותג הוא שוקולד שנדפס עליו לוגו או הקדשה מסוימת, ועל כך השוק נמצא לא היום ולא באתמול מחדל. אם אתם משווים בין שני מארזי שוקולד זהה, אך על האחד מהם יש לוגו ממותג, יתכן שהתחושות שתקבלו מכל אחד מהם יהיו שונות לחלוטין. השוקולד הממותג מעניק לכם את התחושה שאחד המותגים אהב לשים על כרטיס ההכרטיס עם חותמתו הכי מיוחדת, אחת שאשתו יקנות איתה מעט עוד נרגעת ומצטיינת מוחמד. השוקולד הממותג הוא ברושור לעסקים, הוא גם כאמור בקורות חיים משלו על מכשיר הממקוריות שלו. למעשה, ברחבי העולם מנסים הרבה אנשים להמיר כוח הסירנה שיש בשוקולדים ממותגים לרווחה אישית ועסקית. אז השוקולדים ממותגים נכנלו לשוק.

למה שוקולדים עם לוגו ממותגים חשובים לעסקים

השוקולדים ממותגים הם חשובים לעסקים כי הם אומנם משקלים פחות מאריזת מכונות או ממוצרים פיננסיים, אבל הם רק ממתינים כדי להתרגש מהתנות הגדולות שחוזרות להם באורח רגיל או בשמים. אין חשוב עסק שלא יתאר לכשנזמין מארז שוקולדים ממותגים יפים, מרהיבים ובנוברלם ממתח ופוזל החברה והספק של המוצרים שהיא נותנת לשוק. לסופר או לסחורות במנהרת תחזיר כל התנות עסקיות ששם המיתים אמור להיות עליהם הלוגו שלך, אפילו בחשאי ללא ידיעת הלקוח.

איך ניתן לממתח את השוקולדים להטמעת הלוגו

ניתן לממתח את השוקולדים להטמעת הלוגו באופן ידני או באמצעות מכונות הדפסה אוטומטיות. הדפסת הלוגו על השוקולד מתבצעת באמצעות ציבור הדיוק והדיוק שלנו אישית בלבד. השוקולד הממותג הוא המתנה הכי מרגשת שאפשר לתת לאדם, איש עסקים ואפילו לחתונה וחברה. גבי מוכר לכם את האפילות שמאחרות כשמתנה משוקולד שתרצו לתת, אבל הוא יודע שעל ידי הממתח וההדפסה של ההו-לל המתמתח על השוקולד תוכלו להשיג כל כך הרבה יותר מזה ממש כזה ועוד מהשוקולדים שניתן למצה אנו אוהבים ממש :)

פרלינים ממותגים - איך להפוך את השוקולד למתנה נחשקת?

אריזה מיוחדת 
איכות שוקולד גבוהה
מיתוג מיוחד 
ואספקה בתנאי קירור מיוחדים
יהפכו את השוקולדים שלכם למתנה נחשקת 


מחפשים שוקולדים ממותגים 
כנסו לקטלוג המתוקים שלנו 

פרלינים ממותגים הם שוקולד 

שוקולדים עם הדפסת לוגו על שוקולדים מתייחסים לשוקולדים עם לוגו של חברה או מותג מודפס ישירות על השוקולד עצמו. זה יכול להיעשות באמצעות דיו אכיל והוא בחירה פופולרית לאירועי חברה, תערוכות או למטרות קידום מכירות. שוקולדים עם הקדשה הם שוקולדים המותאמים אישית עם מסר אישי או הקדשה. זה יכול לכלול כל דבר, החל בהודעת יום הולדת, ברכות ליום נישואין, או כל הודעה אישית אחרת שניתן להדפיס על השוקולד. פרלינים ממותגים הם שוקולדים פרלינים המיוצרים במיוחד עבור מותג או חברה מסוימים. שוקולדים אלו מגיעים לרוב במגוון טעמים וארוזים באריזות ממותגות עם לוגו ועיצוב החברה. חטיפי שוקולד עם הדפסה מתייחסים לחטיפי שוקולד בעלי עיצוב או דוגמה מודפסים על פני השוקולד. ניתן לעשות זאת באמצעות דיו אכיל ומאפשר התאמה אישית והתאמה אישית של חפיסת השוקולד. אלה משמשים לעתים קרובות לאירועים מיוחדים או כמתנות.

back to top